Recent Topics

Ads

Problem z odpaleniem gry

Na tym forum możecie swobodnie pisać w naszym ojczystym języku, zadawać pytania, dyskutować oraz dzielić się wskazówkami.
Forum rules
Before posting on this forum, be sure to read the Terms of Use
User avatar
wilku
Posts: 12

Problem z odpaleniem gry

Post#1 » Sun Jun 24, 2018 11:36 pm

No cóż ściąłem grę za pomocą programu MEGA. Wypakowałem wszystko ładnie i pięknie. Odpalam przez RoRLuncher lub RoRUpdater, wszystkie paski przeskakują na 100% i nie jestem w stanie kliknąć CONNECT... jest wyczerniony i klikanie nic nie daje... Czy ktoś już miał podobny problem i wie jak temu zaradzić? Grę odpalam jako administrator. Z góry dziękuje ślicznie za odpowiedzi bo na prawdę chciałbym dołączyć do rozgrywki ale jak na złość nie chce to pójść :evil:

Ads
User avatar
Telperien
Posts: 550

Re: Problem z odpaleniem gry

Post#2 » Mon Jun 25, 2018 1:53 am

Zrob wyjatek w firewallu/co tam masz. Swoja droga dzis w ciagu dnia z 5 razy implementowali hotfixy i restartowali serwer wiec moze miales pecha i w tym momencie chciales logowac.
Slacking (checking out EvE)

User avatar
wilku
Posts: 12

Re: Problem z odpaleniem gry

Post#3 » Mon Jun 25, 2018 9:29 am

Nie powiadam żadnego firewalla ani nic z takich rzeczy, a logować się próbowałem o 1 w nocy (czasu polskiego) no nic dziś puki nie pójdę do pracy będę z tym walczyć.

User avatar
wilku
Posts: 12

Re: Problem z odpaleniem gry

Post#4 » Mon Jun 25, 2018 10:50 am

OK po wypakowaniu gry w innym miejscu i ponownym update wyskoczyło coś nowego... An Error Ocured. z Komunikatu wynika, że nie potrafił się połączyć z serverem. Czy ktoś miał może podobny problem?

User avatar
Telperien
Posts: 550

Re: Problem z odpaleniem gry

Post#5 » Mon Jun 25, 2018 12:47 pm

Ok, zrobiles dokladnie jak trzeba? odznaczyles caly folder "read only" w properties? Wpakowalem calosc z folderu Launcher do RoR?
Slacking (checking out EvE)

User avatar
Hargrim
Developer
Posts: 2465

Re: Problem z odpaleniem gry

Post#6 » Mon Jun 25, 2018 1:44 pm

wilku wrote: Mon Jun 25, 2018 10:50 am OK po wypakowaniu gry w innym miejscu i ponownym update wyskoczyło coś nowego... An Error Ocured. z Komunikatu wynika, że nie potrafił się połączyć z serverem. Czy ktoś miał może podobny problem?
Daj screen na ktorym widać ten błąd, a takze katalog i sciezke do gry.
Image

User avatar
wilku
Posts: 12

Re: Problem z odpaleniem gry

Post#7 » Mon Jun 25, 2018 6:31 pm

Jak wróce z pracy spr jeszcze jeden myk. Jak nie zaskoczy postaram sie Hagrimie dać tego screena. Mam pewne podejrzenia po przemyśleniu co mi go tam gryzie. Odrazu dziękuje Wam za szybkie odpowiedzi i chęć pomocy ^^

User avatar
wilku
Posts: 12

Re: Problem z odpaleniem gry

Post#8 » Mon Jun 25, 2018 10:18 pm

Kochani sukces!! Wina win 10 i jego cyrków z ustawianiem folderów do odczytu... Kochany microsoft nie zawiódł mnie... zaś klnołem jak szewc.... Ehh ale najważniejsze że wszystko działa i mogę dołączyć do Was w świecie Warhammera :) jeszcze raz dziękuję bardzo Telperien i Hagrim za szczere chęci pomocy, mam nadzieje, że spotkamy się gdzieś w Imperium ^^

Ads
User avatar
Telperien
Posts: 550

Re: Problem z odpaleniem gry

Post#9 » Tue Jun 26, 2018 1:11 am

Ciesze sie ze sie udalo. Z doswiadczenia wiem, ze Win 10 plata rozne dziwne figle. Czasem przy hard crashu resetuja sie ustawienia addonow w folderze user/charname wiec jesli bedziesz uzywac addonow to trzymaj zawsze backup tego folderu zawsze jak cos zmieniasz.
Slacking (checking out EvE)

Dajciekrwi
Posts: 700

Re: Problem z odpaleniem gry

Post#10 » Tue Jun 26, 2018 8:31 am

wilku wrote: Mon Jun 25, 2018 10:18 pm Kochani sukces!! Wina win 10 i jego cyrków z ustawianiem folderów do odczytu... Kochany microsoft nie zawiódł mnie... zaś klnołem jak szewc.... Ehh ale najważniejsze że wszystko działa i mogę dołączyć do Was w świecie Warhammera :) jeszcze raz dziękuję bardzo Telperien i Hagrim za szczere chęci pomocy, mam nadzieje, że spotkamy się gdzieś w Imperium ^^
Ho, ho milo widzieć nowego bohatera Imperium w szeregach Karla Franza.
Co do spotkania, zdradź nicka pod jakim bedziesz biegał, wujek Idajciekrwi chętnie się przywita ........ :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests