Recent Topics

Ads

pytanie

Na tym forum możecie swobodnie pisać w naszym ojczystym języku, zadawać pytania, dyskutować oraz dzielić się wskazówkami.
Forum rules
Before posting on this forum, be sure to read the Terms of Use
koniec
Posts: 8

pytanie

Post#1 » Sat Nov 26, 2016 10:23 am

Siemka.
Może jest ktoś, kto mi poradzi ( tylko sensowny argument) czy brnąć dalej w temacie czy odpuścić).
Mianowicie zapodałem temat związany z BW w "sugestie i balans". Post został wywalony za niezgodność z formułą - ok, tu pełna zgoda - mogło tak być. Zrobiłem drugi raz poprawnie , w zasadzie wzorcowo i co prawda przez innego maderatora ale znowu został wyrzucony - i tu problem bo powód był oderwany od mojego tematu , nie wiem może słabo znam angielski ale , gość napisał coś czego ja z kolei nie napisałem. Na PM nie odpowiada. Wiadomo nie chcę zaliczyć bana z byle powodu, ale do dyskusji w moim temacie nie doszło. W zasadzie olałbym sobie sprawę, ale jak mój post został wykasowany to odezwali się do mnie w grze na privie ludzie, że poprą mnie jak tylko temat znowu się pojawi. Swoją drogą chyba między innymi oryginalny WAR padł, bo jednym z powodów było nie słuchanie graczy.....
Będę wdzięczny za odpowiedź.

Ads
Kali14
Banned
Posts: 340

Re: pytanie

Post#2 » Sat Nov 26, 2016 10:55 am

Daj sobie spokój, BW i Sorc zawsze będą zadawali obrażenia samym sobie bo ich dps jest zbyt potężny. Nie wiem czy to dotyczy też BW :) Ale Sorc wali kilka razy nawet po 2000 obrażeń w ciągu 3 sekund i wszyscy płaczą, że to jest za mocno! Ja dużo o tym pisałem i w rezultacie ulepszyli magusa go jego dps był za słaby w stosunku do Sorca...Jedyne co można by zrobić to zmniejszyć ich dps jeśliby mieli nie ranić samych siebie ale i tak nigdy nikt nie posłucha...Radzę porzuć temat i graj inną klasą.

koniec
Posts: 8

Re: pytanie

Post#3 » Sat Nov 26, 2016 11:27 am

Spoko, faktycznie Sorc jest troche mocniejszy od BW - zawsze był, chodziło mi o eksplozje które w porównaniu do oryginału są zbyt częste i nie jest to moje odczucie a można to prześledzić porównując filmiki na YT. Teraz BW solo to pomyłka , spalam się 80-95% na jednej rotacji. w Oryginale to było góra 20 %. Tym bardziej że teraz dps SH i Magusa są takie same albo i większe. Ze SH to nawet walki nie podejmę , 3 sek i po mnie. Tyle co zdążę jakąś dotke zarzucić. No ale nie o to mi chodziło. Nie muszę się ze wszystkimi bić. Wystarczyło by przywrócić normalne spalanie to wszystko. Ok dam sobie luz. Trzeba SH zrobić :)
Dzięki za odpowiedź.

Kali14
Banned
Posts: 340

Re: pytanie

Post#4 » Sat Nov 26, 2016 12:09 pm

Ze SH to ja nawet nie mam szans jako AM. Oni pozmieniali jakoś moc tych umiejętności, wiem, że to jest moc od 9 do 13 na Tier 4. Na przykład BW dadzą 9 a Sorcowi czy SH 13 itd..., żeby grę zbalansować. Pozostaje chyba tylko grać IB z tarczą i selfhealem bo tylko ta postać może jakoś się obronić pod ostrzałem sorca, magusa i SH albo WH i cały czas być incognito :)

PS: Każdy widzi jaki BW jest teraz cienki, nie ma co nawet porównywać do Sorca a slayer to już wogóle jest tragedia.

koniec
Posts: 8

Re: pytanie

Post#5 » Sat Nov 26, 2016 12:22 pm

Masz racje, wydaje mi się, jak tak obserwuję ich kombinowanie z dmg postaci różni się od oryginalnego tym, że nie ich kalkulator nie przelicza dmg w czasie który dany dmg można zadać ( a to nie jest takie proste do zrobienia). Dlatego brak tego składnika w algorytmie do obliczania dmg powoduje takie rozbieżności i nie dziwie się, że się wkurzają bo nigdy nie będą w stanie zbalansować postaci w przy takiej konstrukcji kalkulatora.

RincewindXD
Posts: 4

Re: pytanie

Post#6 » Mon Aug 06, 2018 12:54 pm

siema. po ciężkiej walce udało mi sie uruchomic grę ale teraz mam nowy problem. nie moge wziąc znadnego zadania ani zbierac łupu od pokonanych. oglnie nie moge zadnych interakcji z postaciami z gry robic. jedynie moge zabijac. ktos miał taki problem

Miszczu5647
Posts: 445

Re: pytanie

Post#7 » Mon Aug 06, 2018 12:57 pm

Wyłącz grę. Ściągnij resztę plików. Wyłącz grę. Sprawdź czy coś jeszcze do ściągnięcia zostało. Graj.
Srul - Shaman
Sruula - Witch Elf
Jurwulf Srulson - Chosen

Dajciekrwi
Posts: 700

Re: pytanie

Post#8 » Mon Aug 06, 2018 1:20 pm

Ja tam nie widzę, żeby BW dostawał obrażenia, chociaż i crity robi jakies ciulowe rzadko boiling blood rąbnie mnie za 2000. Kurła kiedyś to było.
Co do popierania albo i nie popierania, to lepiej Koniec, poszukaj postów kogoś z deweloperskich ulubieńców. Jak wyczujesz, że idzie w tym kierunku co i ty- zacytuj podłacz sie w tonie uwilebienia i dodaj coś od siebie. Moze pcoiagnie i Twój temat.
Wiadomo, bliższy może bliżej:))

Ads
User avatar
wachlarz
Posts: 798

Re: pytanie

Post#9 » Mon Aug 06, 2018 1:40 pm

Traf na sc przeciw Drukarowi i Meltu zobaczymy czy powiesz ze BW słabo bije.

M0rw47h
Posts: 898

Re: pytanie

Post#10 » Mon Aug 06, 2018 2:14 pm

Dobre necro nie jest złe.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests