Recent Topics

Ads

nowy gracz

Na tym forum możecie swobodnie pisać w naszym ojczystym języku, zadawać pytania, dyskutować oraz dzielić się wskazówkami.
Forum rules
Before posting on this forum, be sure to read the Terms of Use
K0ndjo
Posts: 2

nowy gracz

Post#1 » Sun Jun 14, 2020 6:46 pm

witam jestem zielony jeśli chodzi o Warhammera ale ciekaiw mnie bardzo gra i chciałbym spróbować tu swoich sił czy ktos moze mi powiedziec jak wygląda online i ogólnie społeczność gry ???
wiekszą częsc swojego zycia jeśli chodzi o MMORPG poświeciłem na Runes of Magic i Lineage 2 chciałbym spróbować czegos nowego za info będę bardzo wdzięczny pozdrawiam

Ads
User avatar
Phantasm
Posts: 674

Re: nowy gracz

Post#2 » Sun Jun 14, 2020 7:58 pm

Spoiler:
K0ndjo wrote: Sun Jun 14, 2020 6:46 pm witam jestem zielony jeśli chodzi o Warhammera ale ciekaiw mnie bardzo gra i chciałbym spróbować tu swoich sił czy ktos moze mi powiedziec jak wygląda online i ogólnie społeczność gry ???
wiekszą częsc swojego zycia jeśli chodzi o MMORPG poświeciłem na Runes of Magic i Lineage 2 chciałbym spróbować czegos nowego za info będę bardzo wdzięczny pozdrawiam
Latwiej bedzie ci poznac gre dolaczajac do jakiejs duzej anglojezycznej gildii. Polacy slabo znajduja czas na trening swiezakow. Prawie wszyscy tu gramy od lat i szkoda czasu na tlumaczenie podstaw. Poczytaj troche:
[urlhttps://www.returnofreckoning.com/forum/viewtop ... 13&t=37808]Podstawy RvR[/url]
Pograj troche scenario i po wbiciu lvlu 12go zdecyduj jakim archetypem chcesz grac dluzej.
Tank - Kotbs albo Chosen
Range dps - Bright Wizard albo Sorc
melee dps - Slayer albo Chopa
Healer - Runepriest albo Zealot.
Inne klasy albo maja wiecej skilli supportowych i slabo sie na nich uczy podstaw gry (za duzo do ogarniecia na raz) albo ograniczajaca mechanike (Swordmaster/Black Orc).
Po lvlu 12 exp slabo leci, do tego czasu kazdy archetyp ma juz ogolny profil - tank guarda, dps jakies rotacje, a heal resa.
I uwazaj na GMow, unikaj drazliwych tematow na czacie. To tylko gra, nie reddit czy forum.

K0ndjo
Posts: 2

Re: nowy gracz

Post#3 » Sun Jun 14, 2020 8:05 pm

Dzieki za male podstawy jako tako obeznanie w grze mmorpg mam wiem ze jedną gre od innej wiecej dzieli niż łączy ale mimio wszytsko podstawy dla wiekszosci gier tego typu sa podobne czyli podzial na klasy umiejetnosci i wybor jakiejs specjalizacji dzieki za opis ale mimo wszystko jednak poszukalbym jakiejs polskiej gildi zawsze to lepiej znalezc jezyk i wieksze zrouzmienia wsrod sowich nawet gdyby nie mieli tyle czasu dla swiezaka :D

Gratka
Posts: 9

Re: nowy gracz

Post#4 » Sun Jun 14, 2020 9:05 pm

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej to zapraszam na discord. Napisz PW ze szczegółami jeśli jesteś zainteresowany :)

Aliro
Posts: 6

Re: nowy gracz

Post#5 » Wed Jul 15, 2020 11:03 am

witam po latach ekipe warhammera :))

User avatar
Alsayr
Posts: 237
Contact:

Re: nowy gracz

Post#6 » Tue Jul 28, 2020 10:58 am

K0ndjo wrote: Sun Jun 14, 2020 6:46 pm witam jestem zielony jeśli chodzi o Warhammera ale ciekaiw mnie bardzo gra i chciałbym spróbować tu swoich sił czy ktos moze mi powiedziec jak wygląda online i ogólnie społeczność gry ???
wiekszą częsc swojego życia jeśli chodzi o MMORPG poświeciłem na Runes of Magic i Lineage 2 chciałbym spróbować czegoś nowego za info będę bardzo wdzięczny pozdrawiam
Skoro jesteś zielony to zapraszam na jedyną właściwą stronę, na której do dyspozycji:
Black Orka (Tank)
Shaman (Heal)
Choppa (mDPS)
Squig Herder(rDPS)

Community jest bardzo dojrzałe Jest kilka Polskich gildii, i na pustki nie będziesz narzekał. Można liczyć na wsparcie gildii i innych graczy. Jedynie wystrzegaj się gildii Janusze Chaosu. Poza tym czeka cię spora dawka emocji na rvr i właściwie lepiej zoptymalizowana gra niż na oficjalnych serwerach. Brakuje jeszcze kontentu ale jest on stale dodawany i czeka na stu jeszcze sporo nowych rzeczy które na pewno będą włączone. właściwie gra poszła dalej i niektóre elementu są pozmieniane lub działają inaczej lub lepiej, są też elementy gry których w oficjalnej wersji nie było. Jedno ci powiem - jeśli lubisz RVR (PVP) to jest to jedno z lepszych rozwiązań w jakie grałem, właściwie najlepsze.
Image Ashghul | Image Snurfz | Image Kyrathrin / Karak Azgal

User avatar
Alsayr
Posts: 237
Contact:

Re: nowy gracz

Post#7 » Tue Jul 28, 2020 12:32 pm

Aliro wrote: Wed Jul 15, 2020 11:03 am witam po latach ekipe warhammera :))
Pamiętasz jak cie wywalili z MM ? Sytuacja była komiczna :D.
Image Ashghul | Image Snurfz | Image Kyrathrin / Karak Azgal

User avatar
wachlarz
Posts: 798

Re: nowy gracz

Post#8 » Tue Jul 28, 2020 12:44 pm

Jak posiadasz minimum 2h ziemi mozesz dolaczyc do destro gildii Chłopi i Chlopki Chaosu. Reklama nie sponsorowana xd

Ads
Aliro
Posts: 6

Re: nowy gracz

Post#9 » Wed Jul 29, 2020 9:24 am

Pamietam poklocilem sie z imimatorem , bo zaczol prawic te swoje mondrosci , powiedziel ze mnie wykopie jak sie z nim nie zgodze a ja mu na to to wykop i bum:)). jednak to mi wyszlo na zdrowie bo poszlem do skowytu i stalismy sie jednom z lepszych gilldi orderu , a maleusy i tak chylily sie ku upadkowi, po tym jak odeszli aengrod czy togrii albo zeratul.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests