Recent Topics

Ads

[CZ] Smradosi

Swarms of Destruction can annihilate any line of defence. Destruction players look no further! Guild advertisements are posted here.
Forum rules
Before posting on this forum, be sure to read the Terms of Use
Foltestik
Posts: 682

Re: [CZ] Smradosi

Post#31 » Tue Mar 19, 2019 11:33 am

!!!!
Sháníme 1-2 aktivně hrající lidi (je celkem jedno či dps / tank / heal máme dost class na doplnění)
jde nám hlavně o lidi co budou hrát a doplní partu.
nečekejte žádný warbandy spíš 6man (sc, rvr, pve)
jediný požadavek je mikrofon a discord

Ads
User avatar
Teinhala
Posts: 368

Re: [CZ] Smradosi

Post#32 » Tue Mar 19, 2019 5:19 pm

Slacktestik ^___^

User avatar
dosacz
Posts: 5

Re: [CZ] Smradosi

Post#33 » Fri Mar 29, 2019 12:38 pm

ign : indastealth , 34lvl heal shammy :) dyztak me hodte invite :)

User avatar
Urna
Posts: 1

[CZ] Smradosi

Post#34 » Tue Apr 23, 2019 8:45 am

Čau Smraďoši, až teď jsem zjistil, že toto existuje. Hrál jsem WH od startu v Dark Omens a chvíli v Kill Frenzy.
Potřebujete na doplnění něco specifického nebo je to šumák?

Díky

User avatar
abodam
Posts: 128

Re: [CZ] Smradosi

Post#35 » Tue Apr 23, 2019 11:47 am

Urna wrote: Tue Apr 23, 2019 8:45 am Čau Smraďoši, až teď jsem zjistil, že toto existuje. Hrál jsem WH od startu v Dark Omens a chvíli v Kill Frenzy.
Potřebujete na doplnění něco specifického nebo je to šumák?

Díky
Čau, teď moc aktivně nehrajeme, takže můžeš hrát, co chceš :D . Ale tanků a healerů je vždycky málo.
Magus / BG

User avatar
Dragnor
Posts: 22

Re: [CZ] Smradosi

Post#36 » Thu May 16, 2019 7:03 pm

Hej wtf, sem myslel, že jste nesmrtelní jak ten smrad a ono nikde nikdo. Nějakým zázrakem sem doexpil na 22 lvl, takže to healování konečně začlo být trochu o něčem. Jinže nemám koho healovat :D

User avatar
abodam
Posts: 128

Re: [CZ] Smradosi

Post#37 » Thu May 16, 2019 7:22 pm

Dragnor wrote: Thu May 16, 2019 7:03 pm Hej wtf, sem myslel, že jste nesmrtelní jak ten smrad a ono nikde nikdo. Nějakým zázrakem sem doexpil na 22 lvl, takže to healování konečně začlo být trochu o něčem. Jinže nemám koho healovat :D
Az vyjde Bastion Stairs tak zase ozijeme, PvE je nase sila. Jinak jsem online kazdej vecer a farmin scenarka, takze pokud chces do guildy muzes mit napsat :).
Magus / BG

User avatar
abodam
Posts: 128

Re: [CZ] Smradosi

Post#38 » Fri May 17, 2019 6:51 am

Dragnor wrote: Thu May 16, 2019 7:03 pm Hej wtf, sem myslel, že jste nesmrtelní jak ten smrad a ono nikde nikdo. Nějakým zázrakem sem doexpil na 22 lvl, takže to healování konečně začlo být trochu o něčem. Jinže nemám koho healovat :D
Plus ted mas 2x expy na vikend tak koukej mit 40 :D.
Magus / BG

Ads
User avatar
Dragnor
Posts: 22

Re: [CZ] Smradosi

Post#39 » Fri May 17, 2019 4:34 pm

oni vedeli, ze sem to zas zapl, tak proto :)

chakzo
Posts: 65

Re: [CZ] Smradosi

Post#40 » Mon May 20, 2019 8:18 pm

Tak zahlédl jsem legendární Dragnorův nick, ale skoro sem se bál zeptat...jedu po dlouhý době squiga, witchka ready, můžem dát duo a snad se sejdem někdy i ve víc lidech

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests