Recent Topics

Ads

[CZ] Czech Guild

Order must unite, as they are strong in great numbers. Order players look no further! Guild advertisements are posted here.
Forum rules
Before posting on this forum, be sure to read the Terms of Use
Foltestik
Posts: 682

Re: [CZ] Czech Guild

Post#21 » Sun Jan 24, 2016 1:22 am

poslednich 14 dni vesmes jen order semtam nekdo koukne na destraky

Ads
User avatar
Petricius
Posts: 16

Re: [CZ] Czech Guild

Post#22 » Fri Jan 29, 2016 7:02 pm

My máme malou (casual) českou Order guildu Angeli Irae. Část jsou nováčci a část vysloužilců z Karak Azgal. Hrajeme v podstatě pouze Order (po těch letech nějak nemohu zkousnout hrát Dddddddestro ;) Pokud by tedy někdo stál o poklidné a pohodové sem-tam (2-3 týdně organizované) hraní, není problém. Vlastní TS server nyní nemáme, jsme na free nebo skype. Pokud by se ale naše řady rozrostly, uděláme i to. Viz. tedy Angeli Irae.

valimir11
Posts: 2

Re: [CZ] Czech Guild

Post#23 » Wed Jul 13, 2016 3:32 am

alespon jsem hodte nicky svých přinejmenším hlavních postav. můžeme se vzájemně přidat do friendlistu a pak už to snad nák půjde hm? stačí těch 6 lidí na to založení. pak tam hezky hodíme český popisek o dalším rekrutování a určitě najedeme dost hráčů.
můj nick je - Vallimir (knight of the blazing sun)

njin
Posts: 32

Re: [CZ] Czech Guild

Post#24 » Wed Jul 13, 2016 5:42 am

myslim ze je to mrtvi, nejen guildy... vzdyt se jim to sype pod rukama ...

User avatar
dosacz
Posts: 5

Re: [CZ] Czech Guild

Post#25 » Wed Jul 13, 2016 5:52 am

Cau vsichni , urcite jsem pro ikdyz neziju v CR ale WAR jsem hral asi dva roky ale momemtalne jedu destro a mam i nejake orders low lvls. jsem pro kazdou srandu

nicky ve hre , Dosa (destro) , Dosaa (order)

User avatar
dosacz
Posts: 5

Re: [CZ] Czech Guild

Post#26 » Wed Jul 13, 2016 5:55 am

njin wrote:myslim ze je to mrtvi, nejen guildy... vzdyt se jim to sype pod rukama ...
porad to je alpha phase takze se nedivim ze jsou ty vypadky....

valimir11
Posts: 2

Re: [CZ] Czech Guild

Post#27 » Wed Jul 13, 2016 11:14 am

njin: a v čem je to mrtvé? na to jak je tahle "freečková" verze nová to šlape vcelku dobře. Dělají na tom předpokládá ve volném čase tak nemůžeme čekat velké zázraky, ale k té tisícovce se to jistě blíží z pohledu počtu hráčů, takže zájem o to jistě bude. Však fanoušků warhammeru málo není a je to prostě zadarmo tak kdo by se nepřidal ze zarytých fandů ne?:)

poku
Banned
Posts: 51

Re: [CZ] Czech Guild

Post#28 » Wed Jul 13, 2016 11:21 am

czeskie gildie zawsze lubie, nie wiem czy kreciki pamietacie takiego White Liona nazywał się Mickeye chyba, kiedys z nim grałem i zawsze mi opowiadał śmieszne czeskie historie

Ads
njin
Posts: 32

Re: [CZ] Czech Guild

Post#29 » Thu Jul 14, 2016 6:20 am

... no nechtel jsem to tu rozebirat ale podle toho jak tu mají zase nektri ruzove bryle... nevim od kdy se na tento server pripojujete, ale ja v postate od zacatku a ještě dřív nez to dostali do rukou ,tihle typci,... do t3 a dokud si ,tihle typci, nezacli vymyslet az nepochopitelne mechaiky do rvr, ten server fungoval, stacilo ho resetnout, resetnout nejakou tu službu a jelo to... s prichodem t4 je to v komru, myslim ze tech pricin je několik,
-vymysleni dokonalého rvr a pro takove množství lidi, kteří to vzivote uz nikdy nebudou hrat
-rozdavani banu hracum, kteří to zrejme neunesli a tak jim to davaji zpetne trosku vice sezrat
-zrejme i nastvani lidi z games workshop, kteří asi taky nemaji problém server trosku z venku nakopnout
-no a ten hlavni, neumetestvo těchto typku se s tim vsim vyrovnat, jak po fyzicke tak mozna i po psychicke strance... na druhou stranu je jim dik ze toho dokazali udelat tolik, ale tohle je uz na ne asi prilis... a asi jsem to i spatne napsal, komunita kolem warhamru nebude nikdy mrtva, pouze tento sever a hrat na nem warhammer online bude mrtvi a neschopny provozu... uvidime

User avatar
abezverkhiy1
Posts: 24

Re: [CZ] Czech Guild

Post#30 » Tue Aug 16, 2016 8:50 am

Hello guys. I am not Czech but I remember playing with one of you on Badlands server, WH Nezka. Is he by chance is in your guild?

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests