Recent Topics

Ads

[CZ] HERINK - Czech guild of veterans returning

Order must unite, as they are strong in great numbers. Order players look no further! Guild advertisements are posted here.
Forum rules
Before posting on this forum, be sure to read the Terms of Use
User avatar
cursedflesh
Posts: 99

Re: [CZ] HERINK - Czech guild of veterans returning

Post#21 » Tue Feb 18, 2020 3:55 pm

Wdova wrote: Tue Feb 18, 2020 3:53 pm Mít manželku, co hraje RoR, tak by asi děti umřely hlady :D ale závidím. Když oba hrají stejnou hru je asi nejideálnější. Može žena je čtenář a vůbec nechápe, že mě nějaký hry vůbec baví :D
Taky trvalo 8 let, než jsem ji patřičně vychoval. Předtím ani netušila, že nějaké hry jsou ...
Garrth - order, Garrmi - destro

Ads
Gorfhag
Posts: 17

Re: [CZ] HERINK - Czech guild of veterans returning

Post#22 » Mon Mar 09, 2020 1:53 pm

Zdar. O Ror jsem se dozvedel az z videa lazy peona. WHO jsem hral jen na offiku kdyz to vyslo, ale mel jsem na to tenkrat slabej komp.

Nicmene uz mam r36 rr33 WP. Planuju hrat bud salvation / grace nebo pripadne grace build. Pak jeste pomalu levelit ironbreakra. Pokud nevadi ze jsem prakticky newb a na r40 budu az tak koncem tohohle tydne tak bych se i pridal.

Pokud teda nemate taxu 90% jako ta CZ guilda, do ktere jsme s dalsima dvema cechama co jsem potkal u leveleni vlezli.

Ingame name Krizsta

Foltestik
Posts: 682

Re: [CZ] HERINK - Czech guild of veterans returning

Post#23 » Mon Mar 09, 2020 7:02 pm

Gorfhag wrote: Mon Mar 09, 2020 1:53 pm Zdar. O Ror jsem se dozvedel az z videa lazy peona. WHO jsem hral jen na offiku kdyz to vyslo, ale mel jsem na to tenkrat slabej komp.

Nicmene uz mam r36 rr33 WP. Planuju hrat bud salvation / grace nebo pripadne grace build. Pak jeste pomalu levelit ironbreakra. Pokud nevadi ze jsem prakticky newb a na r40 budu az tak koncem tohohle tydne tak bych se i pridal.

Pokud teda nemate taxu 90% jako ta CZ guilda, do ktere jsme s dalsima dvema cechama co jsem potkal u leveleni vlezli.

Ingame name Krizsta
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kolotoc
Posts: 2

Re: [CZ] HERINK - Czech guild of veterans returning

Post#24 » Wed Apr 01, 2020 8:33 pm

Čest, hrajete ještě? s kámoškou se díváme po nějakých fajn lidech s kterýma by jsme přečkali tuto bohy zapomenutou dobu.

Foltestik
Posts: 682

Re: [CZ] HERINK - Czech guild of veterans returning

Post#25 » Wed Apr 01, 2020 10:32 pm

Kolotoc wrote: Wed Apr 01, 2020 8:33 pm Čest, hrajete ještě? s kámoškou se díváme po nějakých fajn lidech s kterýma by jsme přečkali tuto bohy zapomenutou dobu.
nevim jestli kluci hrajou (nikoho sem nepotkal) ale my Guerrilla hrajem a celkem tedka mame priliv novacku docela pekny takze se najdu lidi snad na vsechny tiery

Kolotoc
Posts: 2

Re: [CZ] HERINK - Czech guild of veterans returning

Post#26 » Fri Apr 03, 2020 2:07 pm

Foltestik wrote: Wed Apr 01, 2020 10:32 pm
Kolotoc wrote: Wed Apr 01, 2020 8:33 pm Čest, hrajete ještě? s kámoškou se díváme po nějakých fajn lidech s kterýma by jsme přečkali tuto bohy zapomenutou dobu.
nevim jestli kluci hrajou (nikoho sem nepotkal) ale my Guerrilla hrajem a celkem tedka mame priliv novacku docela pekny takze se najdu lidi snad na vsechny tiery
Kolik Vás je? My by jsme se přidali.

Foltestik
Posts: 682

Re: [CZ] HERINK - Czech guild of veterans returning

Post#27 » Fri Apr 03, 2020 2:59 pm

hele tedka mame partu vzdy a pracujem na druhe ktera je tak z pulky, takze as je 6-9

User avatar
doenny
Posts: 43

Re: [CZ] HERINK - Czech guild of veterans returning

Post#28 » Mon Jun 01, 2020 4:47 pm

Hraju teď aktivně, jsem v Thundercats a farmim sovereign. City je super jízda.
Donnyen - Swordmaster rr80
Huguess - Knight of the Blazing Sun rr65
Bernardt - Warrior Priest rr65
Galalsandar - White Lion rr60

Ads

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests