Recent Topics

Ads

HELLenes Ελληνικό Guild Recruiting

Order must unite, as they are strong in great numbers. Order players look no further! Guild advertisements are posted here.
Forum rules
Before posting on this forum, be sure to read the Terms of Use
User avatar
TheGeronimoChief
Posts: 4

HELLenes Ελληνικό Guild Recruiting

Post#1 » Mon Nov 21, 2016 3:21 pm

Είμαστε level 20 μικρο guild προτιμάμε την ποιότητα από την ποσότητα οπότε ψάχνουμε λίγους,καλούς και ώριμους.
Θέλουμε άτομα tier 3-4 για roaming/skirmish,scenarios κτλ.Classes κατά προτίμηση θέλουμε tanks,healers,MDPS
Για invites στείλτε μου μήνυμα εδώ η κάντε whisper ingame σε :Ekati,Johnnyrambo,Paranoikos.

Ads
User avatar
Razielhell
Former Staff
Posts: 1228
Contact:

Re: HELLenes Ελληνικό Guild Recruiting

Post#2 » Mon Nov 21, 2016 5:08 pm

TheGeronimoChief wrote:Είμαστε level 20 μικρο guild προτιμάμε την ποιότητα από την ποσότητα οπότε ψάχνουμε λίγους,καλούς και ώριμους.
Θέλουμε άτομα tier 3-4 για roaming/skirmish,scenarios κτλ.Classes κατά προτίμηση θέλουμε tanks,healers,MDPS
Για invites στείλτε μου μήνυμα εδώ η κάντε whisper ingame σε :Ekati,Johnnyrambo,Paranoikos.
Razielhell εδω.Οπως ειπα εχω σκοπο να μπω αλλα θεωρω πως δεν ειμαι αρκετα ωριμος και θα περιμενω να μπουν και αλλα παιδια.
Θα μπορουσες να αναφερεις εδω ποσοι ανθρωποι και οχι toons ειναι στο Guild μεχρι στιγμης?
Image
Check Wiki for all available Public Quests!

User avatar
NectaneboII
Banned
Posts: 333

Re: HELLenes Ελληνικό Guild Recruiting

Post#3 » Mon Nov 21, 2016 6:55 pm

Παρακολουθώ και εγώ...

User avatar
TheGeronimoChief
Posts: 4

Re: HELLenes Ελληνικό Guild Recruiting

Post#4 » Mon Nov 21, 2016 7:02 pm

Razielhell wrote:
TheGeronimoChief wrote:Είμαστε level 20 μικρο guild προτιμάμε την ποιότητα από την ποσότητα οπότε ψάχνουμε λίγους,καλούς και ώριμους.
Θέλουμε άτομα tier 3-4 για roaming/skirmish,scenarios κτλ.Classes κατά προτίμηση θέλουμε tanks,healers,MDPS
Για invites στείλτε μου μήνυμα εδώ η κάντε whisper ingame σε :Ekati,Johnnyrambo,Paranoikos.
Razielhell εδω.Οπως ειπα εχω σκοπο να μπω αλλα θεωρω πως δεν ειμαι αρκετα ωριμος και θα περιμενω να μπουν και αλλα παιδια.
Θα μπορουσες να αναφερεις εδω ποσοι ανθρωποι και οχι toons ειναι στο Guild μεχρι στιγμης?
Active είμαστε γύρο στα 6-7 άτομα atm και δεν ξέρω τι περιμένετε αλλά εμείς δεν έχουμε σκοπό να γίνουμε guild με 50-100 άτομα να βγάζουμε warband έτσι να είμαστε κανα 10αρια να κάνουμε roaming,scens κτλ.Και τέλος δεν κατάλαβα τι εννοείς περί ωριμότητας.

User avatar
Razielhell
Former Staff
Posts: 1228
Contact:

Re: HELLenes Ελληνικό Guild Recruiting

Post#5 » Mon Nov 21, 2016 7:59 pm

TheGeronimoChief wrote:
Razielhell wrote:
TheGeronimoChief wrote:Είμαστε level 20 μικρο guild προτιμάμε την ποιότητα από την ποσότητα οπότε ψάχνουμε λίγους,καλούς και ώριμους.
Θέλουμε άτομα tier 3-4 για roaming/skirmish,scenarios κτλ.Classes κατά προτίμηση θέλουμε tanks,healers,MDPS
Για invites στείλτε μου μήνυμα εδώ η κάντε whisper ingame σε :Ekati,Johnnyrambo,Paranoikos.
Razielhell εδω.Οπως ειπα εχω σκοπο να μπω αλλα θεωρω πως δεν ειμαι αρκετα ωριμος και θα περιμενω να μπουν και αλλα παιδια.
Θα μπορουσες να αναφερεις εδω ποσοι ανθρωποι και οχι toons ειναι στο Guild μεχρι στιγμης?
Active είμαστε γύρο στα 6-7 άτομα atm και δεν ξέρω τι περιμένετε αλλά εμείς δεν έχουμε σκοπό να γίνουμε guild με 50-100 άτομα να βγάζουμε warband έτσι να είμαστε κανα 10αρια να κάνουμε roaming,scens κτλ.Και τέλος δεν κατάλαβα τι εννοείς περί ωριμότητας.
Στο καλους και ωριμους που ειπες.Αν ενοεις παιχτες τοτε θα αργησω λιγο :P Οκ ωραια.Μια χαρα ακουγεται.Σκεψου 24 ατομα(1 Warband με Ελληνες καθε ΣΚ να μπαινει RvR.Teamspeak κτλπ.Το θεμα ειναι να γυρισει ο κοσμος.6-7 ειμασταν και στην Ellysium.
Image
Check Wiki for all available Public Quests!

User avatar
kokkotas
Posts: 89

Re: HELLenes Ελληνικό Guild Recruiting

Post#6 » Mon Nov 21, 2016 8:58 pm

Συμφωνω, καντε ενα βαρβατο γκιλντ που να το τρεμουν ολοι και θα παρετε ολους τους ελληνες.
roaming, pve και τετοια τι να τα κανης? Το παιχνιδι ειναι pvp 1on, 2on ειμαστε Ελληνες, ας τους δειξουμε την αξια μας.



Blackbyrd :WH
Sinneater :WP
Blackbyrd : WH
Sinneater : WP
Fromthepast : SM
Clean : WH

User avatar
NectaneboII
Banned
Posts: 333

Re: HELLenes Ελληνικό Guild Recruiting

Post#7 » Mon Nov 21, 2016 9:32 pm

kokkotas wrote:Συμφωνω, καντε ενα βαρβατο γκιλντ που να το τρεμουν ολοι και θα παρετε ολους τους ελληνες.
roaming, pve και τετοια τι να τα κανης? Το παιχνιδι ειναι pvp 1on, 2on ειμαστε Ελληνες, ας τους δειξουμε την αξια μας.



Blackbyrd :WH
Sinneater :WP
Σοβαρά τώρα όμως , αμα δεις τους χαρακτήρες μας , σε ingame καταστάσεις , gear κτλ , παίζει να βγεί κάτι αρκετά καλό .Υπάρχουν και κάτι παιδάκια στους dessies αλλά δεν έχει και σημασία . Απο το να μπαίνουμε σε premade με ρώσσους ( είναι και καλοί λολ ) και να τους healάρεις μέχρι αηδίες με χαζές τακτικές κτλ κτλ καλύτερα 10 man solid .

User avatar
NectaneboII
Banned
Posts: 333

Re: HELLenes Ελληνικό Guild Recruiting

Post#8 » Mon Nov 21, 2016 9:35 pm

P.S : Μαλάκα.......τι Kokkotas ΛΟΛ
P.P.S : Βρείτε και τον Murderus , καθυστερημένα op Sw στους The Valour Legion , και Ελληνας

Ads
User avatar
Razielhell
Former Staff
Posts: 1228
Contact:

Re: HELLenes Ελληνικό Guild Recruiting

Post#9 » Mon Nov 21, 2016 9:55 pm

Θελω να ελπιζω οτι με την ελευση των Dungeons...και στην χειροτερη των Forts/City Sieges θα βγουν απτην φωλια τους οι παλιοι.
Image
Check Wiki for all available Public Quests!

User avatar
NectaneboII
Banned
Posts: 333

Re: HELLenes Ελληνικό Guild Recruiting

Post#10 » Tue Nov 22, 2016 11:49 am

Razielhell wrote:Θελω να ελπιζω οτι με την ελευση των Dungeons...και στην χειροτερη των Forts/City Sieges θα βγουν απτην φωλια τους οι παλιοι.
έχουν πάψει αρκετοί περιμένοντας αυτά τα 2 , είναι η αλήθεια.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests